top of page
photo_2023-03-22 01.56.42.jpeg

CAMPBREAK ''EXTREME''


Fethiye’nin en güzel koylarında ve doğa güzellikleri içinde 4 Gece 5 Gün sürecek, unutamayacağınız Extreme dolu kamp deneyimine hazır olun!

TARİHLER

  • Campbreak ''Extreme'' 1 | 24-28 Haziran 2023        (Bayram Özel) 

  • Campbreak ''Extreme'' 2 | 28 Haziran-1 Temmuz 2023 (Bayram Özel)

  • Campbreak ''Extreme'' 3 | 26-30 Temmuz 2023 

  • Campbreak ''Extreme'' 4 | 9-13 Ağustos 2023 

  • Campbreak ''Extreme'' 5 | 16-20 Ağustos 2023 

  • Campbreak ''Extreme'' 6 | 23-27 Ağustos 2023 

  • Campbreak ''Extreme'' 7 | 30 Ağustos - 3 Eylül 2023 

  • Campbreak ''Extreme'' 8 | 6-10 Eylül 2023  

  • Campbreak ''Extreme'' 9 | 20-24 Eylül 2023 


ULAŞIM : Katılacağınız Campbreak ''Extreme'' Kamp tarihine göre,  tüm katılımcılarımız ile Fethiye'de bulunan kamp yaşam alanımızda buluşuyoruz.

KONAKLAMA : Kendi çadırlarınız ile kamp alanımızda belirlemiş olduğumuz alanlara çadırlarımızı kurup tatilin keyfini çıkarabilirsiniz.
YEMEK : Fethiye Tekne Turu, Scuba Diving, Rafting (kahvaltı ve öğle yemeği), Jeep Safari ve At Safari etkinliklerimizde öğle yemeği program ücretine dahildir. Onun dışında akşam yemekleri katılımcılara aittir.
NOT : Akşam yemekleri için mangal yakmak isteyenlere tarafımızca m
angalı hazır bir şekilde yakılıp verilecektir.


CAMPBREAK EXTREME KAMPTA YAPILACAK ETKİNLİKLER


YAMAÇ PARAŞÜTÜ (Opsiyonel) :  Hayal et, bulutların arasından sıyrıldın, ufuk çizgisi belli belirsiz, güneş ışınları su yüzeyini nasıl da rengârenk gökkuşağına çevirmiş. Renklerin dans ettiği gökkuşağı gibi deniz. Tüm bunları aynı anda deneyimleyebileceğiniz tek aktivite şüphesiz ki Yamaç Paraşütü..

 

BUNGEE JUMPİNG (Opsiyonel) : Atlayış için önce yerde hazırlıklarımızı yapıyor, kısa bir brifing sonrası harnesimize bağlanıp vinç ile jumpmaster eşliğinde 51 metre yüksekliğe (yaklaşık 17 katlı bina yüksekliği) çıkıyoruz. Yavaş yavaş heyecanlanmaya başlıyoruz. Komut sonrası, boşluğa kendimizi bırakıyoruz. İşte o an saf adrenalin ve heyecan tüm benliğinizi saracak.

 

SCUBA DİVİNG (DALIŞ) : Fethiye dalyan koyunda profesyonel hocalarımız eşliğinde 5 mt derinliğe iniyoruz. Tecrübe ve Deneyim dalışı olarak iki defa yapacağımız dalışımız toplamda 40 dk sürecektir. Dalış aralarında fethiye koyunun berrak sularında yüzme imkanı bulacaksınız. 

 

TEKNE TURU : Fethiye limanından tura başlanmaktadır. Göcek adası, Yassıcalar adası, Kızıl ada, Cennet Koyu, Kleopatra koyu ve Tershane koyunda mola verilmektedir. Saat 10:30 da limandan hareket eden teknemiz seferini tamamladıktan sonra 18:00 de Fethiye limanına yanaşır. 

 

RAFTİNG :  Dalaman Kanyonu arasında derin vadi boyunca akan gerçek bir adrenalin günü,  Tur boyunca alanında uzman Dünya Rafting Federasyonu kokartlı rafting rehberlerimiz size eşlik edecek.

 

JEEP SAFARİ : Bir günde 5 aktivite birden! Programımız kampımızdan üstü açık jeepler ile alınmanızda başlayıp, su savaşları için gerekli olan ekipmanlarımızı aldıktan sonra rehberlerimizin tur hakkındaki bilgilendirmesiyle devam eder. Öğle yemeğinden sonra Saklıkent Kanyonu’nda, rehberlerimiz eşliğinde kanyonu keşfetmenin heyecanına varacaksınız. Son rotamız olan Gizlikent Kanyonu’nun büyülü atmosferinde, şelaleye ulaşıp gürül gürül akan suyun altında ıslandıktan sonra günümüzü tamamlayacağız. Gün boyunca Jeep Safari ekibimiz unutulmaz fotoğraf ve videolar ile o anları ölümsüzleştirecekler

 

AT SAFARİ :  Dört Nala Koşma Zamanı! At Safari aktivitesiyle doğa, tarih ve macera dolu bir güne hazır olun. Hisarönü’nden başlayan rotamız; çam ağaçları gölgesinde, orman patika yolunu takip ederek devam edecek. Patika yol üzerinde bulunan ve “Hayalet Köy”, “Terk Edilmiş Şehir” olarak adlandırılan Kayaköy’ün tarihi dokusu, sizi geçmişe doğru bir yolculuğa çıkaracak! Patika yolun sonunda; Türkiye’nin gözdesi, maviyle yeşilin buluştuğu Ölüdeniz’i kuş bakışı görebileceğimiz bir tepede, atlardan inerek kısa bir mola vereceğiz. Mola sonrasında; tekrar atlarımıza binip çam kokuları arasında, orman patika yolunu takip ederek başlangıç noktamıza geri döneceğiz. At Safari aktivitesi boyunca, safari rehberlerimizin çekeceği fotoğraf ve videolar ile o anları ölümsüzleştireceğiz. Eğitimli, dost canlısı ve rehberlerimizin yönlendirmesiyle hareket eden atlarımız; deneyimli veya deneyimsiz bütün biniciler için uygundur.

 

PAKETLER

 

XS Paket = 3490 TL

(12 adalar tekne turu )

S Paket = 3990 TL

(Tekne turu + Jeep safari)

M Paket =  4390 TL

(Tekne turu + Jeep safari + At Safari)

L Paket = 4890 TL

(Tekne turu + Jeep safari + At Safari + Dalış)

XL Paket = 5390 TL

(Tekne turu + Jeep safari + Dalış + Rafting)

XXL Paket = 5890 TL

Full Paket (Tekne turu + Jeep safari + Dalış + Rafting

+ At Safari)

ETKİNLİK PROGRAMI

 

Aktivitelerdeki kişi sayısına göre hangi etkinliklerin hangi gün ve saatte yapılacağı programımıza son 1 hafta kala tüm katılımcılarımıza bilgilendirme mektubu ile bilgilendirilecektir.

 


KAYIT SÜRECİ

 

BAŞVURU : Katılmak istediğiniz Extreme programına telefon numaralarımızdan veya mail üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
ONAY MAİLİ ve SMS : Başvuru gerçekleştirildikten sonra 48 saat içerisinde olumlu & olumsuz değerlendirme sonucu sms veya mail yoluyla sizlere bildirilmektedir. 
ÖN ÖDEME : Seçtiğiniz Campbreak ''Extreme'' programına ön başvurunuz tamamlandıktan sonra 3 gün içerisinde ödemenin %30'unu gerçekleştirmeniz gerekir.
KAYIT : Ön ödemeyi gerçekleştirdikten sonra katılmak istediğiniz programa kesin kaydınız gerçekleştirilmiştir. Geri kalan ödemeyi program gününe kadar taksit imkanlarıyla gerçekleştirebilirsiniz.

 

Ödemeyi;

Ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile,

Şirket hesabımıza havale & eft ile,

Uzaktan Mail Order yoluyla kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi kartına 3-6-9-12 taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

3 taksite kadar vade farksız, 6-9-12 taksitlerde %4-7 arası vade farkı yansımaktadır.

bottom of page