top of page
Image by Emrah GÜLER

İZMİR HAREKETLİ

''OLYMPOS TATİL TURU''

''Keşfedilmemiş Tatil Planları''

Biraz deniz havası alalım, biraz da ormanın yeşilliklerinde kaybolalım. Biz buna karar veremiyoruz. Bildiğimiz tek şey doğada olmayı çok seviyoruz. Ülkemizin en iyi doğa tatili yapılabilecek yerlerinden biri olan Olympos’ta, 3 gece 4 gün doğanın ve denizin keyfini çıkarın.

''SEZON BOYUNCA HER PERŞEMBE GİDİŞ - PAZAR DÖNÜŞ'' 

 

Akdeniz sahilleri boyunca uzanan el değmemiş plajı, doğa ile uyumlu ağaç evleri, yeşilin bin bir tonunu görebileceğimiz ormanları ile Olympos’ta keşfedilecek çok yer, yaşanacak çok macera var.

 

Olympos Macerası boyunca eğlenceli aktivitelerle geçecek ve unutamayacağınız dostluklar biriktireceğiniz, ağaç ev olarak tabir edilen Bungalov Konaklamalı programımıza 3999₺’den başlayan fiyatlarla rezervasyonunuzu gerçekleştirebilirsiniz. 

 

- 3 Gece Bungalov Evlerde Konaklama. Sabah Kahvaltıları ve Akşam Yemekleri Dahil!

- Adrasan Tekne Turu ve Mehtap Tekne Turu! 
- Türkiye'nin en ünlü gece kulüpleri AURA ve İNFERNO' da eğlenme imkanı!

Olympos Macerası;

‘’Profesyonel Kokartlı Rehber’’ eşliğinde yeni yerler keşfetmek, farklı kültürleri tanımak ve doğanın keyfini çıkarmak isteyenlere farklı bir deneyim yaşama fırsatı sunuyor. 

🚌 İzmir hareketli;

Yemyeşil doğası, el değmemiş plajı ve doğa ile uyumlu ahşap evleri ile meşhur Olympos'ta unutulmaz bir tatil sizi bekliyor! 

🏨 Türkmen Tree House Hotel;

Denize ve Antik kente yürüme mesafesinde.

 KEŞFEDİLECEK YERLER?

 • OLYMPOS PLAJI - Akdeniz sahilleri boyunca uzanan el değmemiş plajı, doğu ile uyumlu ağaç evleri, yeşilin bin bir tonunu görebileceğimiz ormanları ile Olympos’ta keşfedilecek çok yer, yaşanacak çok macera var... Doğa ile iç içe, huzur dolu konaklama ve yaşam alanımız Türkmen Tree House Hotel'de 3 gece konaklama.

 • OLYMPOS ANTİK KENTİ (Tanrılar Kenti) - Tanrılar Kenti, Olympos Antik Kenti’nde bir yandan tarihi koklarken bir yandan kendinizi turkuaz sularda yüzerken bulabilirsiniz :) Antik Kentte; Güney Nekropolü, Alkeltis Lahdi, Surlar, Tiyatro, Hamam, Kuzey Nekropolü, Roma Tapınağı, Anıtsal Mezar, Mozaikli Yapı, Liman Anıt Mezarları, Kaptan Eudomos Lahdi ve Ceneviz Kalesi keşfedilecek yerler arasındadır. 

 • ADRASAN SAHİLİ – Adrasan, masmavi denizin üç taraftan yemyeşil çam ağaçlarıyla süslendiği, sessiz, sakin ve huzurlu bir tatilin adresi. Adrasan Koyu, yıldızlı otel istilasına uğramamış. Şöyle denize açılıp da yüzünüzü sahile döndüğünüzde silueti bozulmamış, bina karmaşası olmayan nefis bir koy manzarası görüyorsunuz.

 • YANARTAŞ – İlginç yerleri keşfetmeyi mi seviyorsunuz? Ya Yanartaşı hiç gördünüz mü? 230 metre yükseklikteki konumu ile seni tüm ateşi ile birlikte bekliyor :)

 • MEHTAP TURU – Mehtap turu aslında gece yapılan tekne turuna verilen bir isimdir. Ay’ın diğer bir anlamı olan mehtap isme turlar gece ay ışığı altında yapıldığı için verilmiştir. Eşsiz bir ay manzarasında denizin güzel sesiyle eğlence sesleri birbirine karışarak eğlenmek şimdi çok uygun.

 • KAŞ MERKEZ GEZİSİ – Rehber eşliğinde ve bolca serbest zaman imkanıyla Kaş Merkez Gezi'sinde unutulmayacak anlar yaşayacaksınız.

 • KAPUTAŞ PLAJI – Kalkan ve Kaş arasındaki virajlı yolarda ilerlerken cennetten bir köşe gibi karşımıza çıkan Kaputaş Plajı’nda denizin keyfini çıkarın. 

           

KAYIT VE ÖDEME

Kayıt esnasında kişi başı 1000 tl ön ödeme yapıyorsunuz. Kalan ücreti tur tarihinden 5 gün kala tamamlayabiliyorsunuz.

 

Ödemeyi;

Ofisimize gelerek nakit veya kredi kartı ile,

Şirket hesabımıza havale & eft ile,

Uzaktan Mail Order yoluyla kredi kartı ile gerçekleştirebilirsiniz.

 

Kredi kartına 3-6-9-12 taksit seçeneklerimiz mevcuttur.

3 taksite kadar vade farksız, 6-9-12 taksitlerde %4-7 arası vade farkı yansımaktadır.

FİYATA DAHİL OLANLAR

 • ULAŞIM: Tur programımız, sağlıklı ve konforlu bir seyahat için üst model lüks otobüsler ile gerçekleştirilecektir. 

 • KONAKLAMA: Türkmen Tree House Hotel'de 3 gece konaklama yapılacaktır. 

 • KAHVALTI: Program boyunca 3 sabah kahvaltısı açık büfe şeklinde verilecektir.

 • YEMEK: Program boyunca 3 akşam yemeği açık büfe şeklinde verilecektir.

 • PROFESYONEL KOKARTLI REHBERLİK HİZMETİ : Tur boyunca programımızda yer alan Ege ve Akdeniz’in kültürel güzellikleri, alanında uzmanlaşmış ve profesyonel kokartlı rehberlerimizin sunumu ile gerçekleşecektir. 

 • TÜRSAB & SİGORTA: 1618 nolu Turizm Kanununa Göre Zorunlu Seyahat Sigortası Programda Belirtilen Çevre Gezileri. 

FİYATA DAHİL OLMAYANLAR

 • KİŞİSEL HARCAMALARINIZ

 • İLK GÜN SABAH KAHVALTISI

 • ADRASAN VE SULU ADA TEKNE TURLARI (Öğle yemekli)

 • YANARTAŞ TURU

 • ATV TURU

 • MEHTAP TEKNE TURU (Gece yapılır, yüzme molalı)

 

Tarih & Fiyat Tablosu, Tur Programı ve Önemli Notlar için 

bottom of page